Biz de erkekleri düşünüyoruz! Çağımızda erkeklerin ideali çekici ve bakımlı olmaktır. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak, erkeklere arzımızı şekillendirdik. Erkek cildinin kalitesi bir kadının yüz cildinden farklıdır çünkü bir tedavi çok daha sert ve dayanıklıdır. Bu nedenle onlara aşağıdaki yüz bakımlarını öneriyoruz. Daha yoğun doldurma tedavileri ile hızlı tempolu, uzun süreli tedaviler veya daha uzun masajlar arasından seçim yapabilirsiniz.

1

Dermaterapi Uygulamaları

Dermaterapi uygulamaları tam size göre!
Bu işlem lazer gibi uygulamalardan sonra meydana gelen kızarıklık ve kabuk bağlama gibi sorunlara yol açmadığından dolayı erkekler için de en çok tercih edilen uygulamalardan biri. Sizde bu derece popüler bir uygulama sayesinde cilt sorunlarınızdan kolayca kurtulabileceksiniz.

2

Cilt Onarım Tedavileri

İlerleyen yaşla birlikte ciltte elastikiyet kaybı meydana gelmekte ve bu durum ciltte sarkmalara yol açarak kişinin olduğundan daha yaşlı görünmesine sebep olmaktadır. Yaşlanma belirtilerinin ortaya çıktığı bölgeler herkeste farklılık göstermekle birlikte genellikle mimik kırışıklıkları en çok şikayet edilen bölgelerdir. Mimik kırışıklıkları göz çevresi, kaş arası ve alında ortaya çıkmaktadır. Ayrıca yüzde meydana gelen sarkmalar yüz ovalliğinin kaybolmasına yol açmaktadır. Bu sorunlardan kurtulmak için cilt onarım tedavileri uygulaması en iyi çözüm yöntemleri arasında gösterilmektedir.

3

Enzim Bakımı

Enzim bakımı bir diğer adıyla enzim peeling ciltteki lekelerin giderilmesi için uygulanan ve son yıllarda giderek yaygınlaşan özel bir cilt soyma işlemidir. Erkeklerin, bu işlem sayesinde ciltteki kırışıklıkları azalmakta, cildi pürüzsüzleşmekte ve daha sağlıklı görünmektedir.

3

Klasik Cilt Bakım Uygulamaları

Bu derece kıymetli olan cildimizin gençliğini ve güzelliğini uzun yıllar boyunca korumasını sağlamak istiyorsak düzenli olarak klasik cilt bakımı yaptırmamız gerekmektedir.
Evde yapılan cilt bakımları ne yazık ki cildin ihtiyaçlarını karşılamaktan uzak kalmaktadır.
Profesyonel ürünler kullanılarak bir uzman tarafından cildin ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde derinlemesine temizlenmesi işlemi klasik cilt bakımı olarak adlandırılmaktadır.
Yaklaşık olarak 1,5 saat süren bu işlemde genellikle cilt öncelikle temizlenmekte, peeling yapılmakta, tonik ve buhar uygulanmakta, maske sürüldükten sonra nemlendirici krem sürülerek cilde masaj yapılmaktadır. Bu sayede cilt derinlemesine temizlenmekte, gözeneklerde bulunan yağlar ve kirler ortadan kaldırılmakta, cilde esneklik ve parlaklık kazandırılmaktadır. .